Wczytywanie..

HausMart – INNOWACYJNY E-COMMERCE, SPRZEDAŻ SAMOOBSŁUGOWA

HausMart

Innowacyjny e-commerce do samoobsługowej sprzedaży w zaufanych przestrzeniach. Rozwiązanie przeznaczone jest dla posiadaczy apartamentów np. AirBnB. Dzięki aplikacji można stworzyć swój sklep oraz sprzedawać produkty w modelu self service. Model jest zaczerpnięty z ideii “barku w pokoju hotelowym”. Czyli bierzemy sami z barku i doliczane to jest do naszego rachunku.  

Problem 1 : Gdzie kupić szampon i szczoteczkę do zębów?

Pierwszym typem użytkownika jest turysta, nieznający języka oraz okolicy. Turysta potrzebuje parę drobnych rzeczy z drogerii. Nie zna języka, nie ma pieniędzy w danej walucie. Prawdopodobnie skorzysta z google maps aby znaleźć nabliższy sklep i zakupi tego typu produkty za pomoca karty kredytowej. 

Problem 2 : Jak sprzedać produkty w moim apartamencie? 

Drugim typem użytkownika jest właściciel apartamentu , który chce sprzedać dodatkowe produkty, dla osób które wynajmują u niego. Jak to zrobić bezobsługowo? Jak stworzyć własny sklep? 

Jak to działa?

Posiadacz apartametu zakłada sklep za pomocą aplikacji mobilnej. Aplikacja jest przeznaczona do tworzenia sklepu, dodawania produktów oraz integracji z płatnościami. Posiada również mnóstwo opcji wspierających sprzedaż i zarządzanie sklepem. Wyzwaniem było zaprojektowanie tego procesu tak aby był prosty. Po testach wielu wersji, zebraniu wszystkich funkcjonalności, które mają być  docelowo udalo nam się osiągnąć zadowalający efekt. 

Zakupy bez aplikacji? jak?

Proces zakupowy przebiega za pomocą QR kodu oraz webowej wersji mobilnej napisanej w react native. Wystarczy zeskanować kod produktu lub sklepu aby zobaczyć produkty. W rezlutacie klient musi tylko otworzyć kamerę, zeskanować kod i od zakupu dzieli go jedno kliknięcie. 

Sprawdź sam jak to działa, zeskanuj kod aparatem!

Chcesz zbudować podobny projekt?

Jeżeli lubisz mieć konkretne rozwiązanie po kliku dniach Design Sprintu, szybki feedback zespołu, wsparcie merytoryczne od specjalistów w projektowaniu aplikacji oraz stron internetowych zapraszamy do kontaktu. Zorganizujemy Design Sprint przygotowany specjalnie dla Ciebie.

PROJECT DETAILS

CLIENT

HausMart

Date

26 October, 2018

CATEGORY

e-commerce, react native